Oferujemy montaż wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła (rekuperacji) dla budynków mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych.
Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach organizowanych przez czołowych producentów armatury grzewczej, wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i sanitarnej. Oferujemy naszym klientom kompleksowe usługi od doradztwa ,sprzedaży po montaż urządzeń i instalacji. Nasze inwestycje realizujemy sumiennie na czas i za rozsądne pieniądze.

Rekuperacja – jak to działa?

Rekuperacja to wentylacja z odzyskiem ciepła: energooszczędny sposób na dostarczenie świeżego powietrza do pomieszczeń i usunięcie zużytego: wraz z zanieczyszczeniami (kurzem, dwutlenkiem węgla i zapachami). System rekuperacji zapewnia odzysk energii/ciepła z usuwanego powietrza, dzięki czemu raz wytworzone ciepło wykorzystane jest ponownie.

Świeże powietrze zewnętrzne zasysane jest poprzez otwór w budynku, następnie przechodzi przez wymiennik ciepła rekuperatora ogrzewając się w jego kanalikach od powietrza usuwanego. Potem nawiewane jest do pomieszczeń takich jak salon, sypialnia czy gabinet.

Identyczna ilość ciepłego, wilgotnego zużytego powietrza jest usuwana z łazienek i kuchni. Powietrze zużyte oddaje swoją energię (zimą ciepło, latem chłód) do świeżego powietrza wchodzącego z zewnątrz nie mieszając się z nim.

Rekuperacja działa bezgłośnie i z minimalnym zużyciem energii

[ultimate_info_banner banner_title=”Rekuperatory THESSLA GREEN” banner_desc=”Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem” button_text=”zobacz produkty” button_link=”url:http%3A%2F%2Fthesslagreen.com%2Fproducts|title:http%3A%2F%2Fthesslagreen.com%2Fproducts|” info_alignment=”ib3-info-left” info_effect=”fadeIn” banner_image=”id^428|url^http://www.hydral.pl/wp-content/uploads/2016/02/thesla-green-fotooptim.png|caption^null|alt^null|title^thesla-green-fotooptim|description^null” ib3_alignment=”ultb3-img-top-right” button_color=”#0d3584″ button_text_color=”#ffffff” title_color=”#ffffff” ib3_background=”#6bd954″ title_font_size=”desktop:27px;”]